Ziaja- naturalna maść oliwkowa

by Agata
Usta są najbardziej wrażliwą częścią naszego ciała.  Posiadają bardzo cieniutką skórę, która bez odpowiedniego nawilżenia staje się sucha i spierzchnięta (co niestety nie wygląda atrakcyjnie).
Nasze usta są narażone na negatywne działanie czynników zewnętrznych (mróz, wiatr, suche powietrze, słońce), dlatego też musimy je przed nimi chronić.

 

Ja do regeneracji swoich ust używam maść oliwkową Ziaji- naturalny opatrunek. Jest ona przeznaczona do skóry bardzo suchej oraz ze skłonnością do atopii.

 

Można jej używać nie tylko do ust, ale także miejscowo na dłonie, łokcie, pięty i inne szczególnie wysuszone miejsca.
Składnikami aktywnymi są: olej z oliwek tłoczony na zimno, trójglicerydy kwasów tłuszczowych-kaprylowego i kaprynowego, wysokooczyszczona lanolina, olej Canola, olej bawełniany, olej makadamia, skwalan.

 

 
Maść znajduje się w wygodnej w użyciu tubce o pojemności 20ml- nie jest to dużo, ale jest ona bardzo wydajna (do aplikacji potrzebujemy jej naprawdę niewiele!).
Jest ona bardzo gęsta, nie zawiera konserwantów, barwników i kompozycji zapachowych.
Maść bardzo dobrze nawilża i regeneruje suchą skórę. Ja nakładam ją głównie na noc na usta.
Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to mój najlepszy kosmetyk regenerujący, jaki kiedykolwiek używałam. Naprawdę szczerze polecam- kosztuje niewiele (około 6zł), a z suchą skórą radzi sobie znakomicie!:)

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności