Najlepszy pilnik do paznokci :)

by Agata
Hej!
Pozostając w tematyce paznokciowej, dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój ulubiony pilnik do paznokci 🙂
Sam się sobie dziwię, że na blogu nie pojawił się o nim jeszcze post. Jest to najlepszy pilnik jaki kiedykolwiek miałam okazję używać!
Od czasu gdy przestałam używać nożyczek do skracania paznokci, przetestowałam różnego rodzaje pilników. Od metalowych,  przez papierowe, aż po szklane. 

Metalowe niszczyły paznokcie, a papierowe szybko się ścierały.
Przez jakiś czas używałam pilników szklanych i faktycznie z całego tego towarzystwa wypadały najlepiej. Do czasu. Za namową przyjaciółki kupiłam pilnik laserowy… i jestem mu wierna już kilka lat 🙂 
Pilnik, który posiadam można kupić w każdym Rossmanie za około 14 zł. Jest on jest dwustronny, a jego powierzchnia jest ostrzona laserowo.
Ja swój pilniczek kupiłam dobre 2,5 roku temu. Po takim okresie użytkowania powierzchnia ścierna nadal zachowała swoje właściwości (do piłowania paznokci używam tylko jego).  Porównując pilniki, z którymi miałam do czynienia naprawdę rewelacyjny wynik. Papierowe po kilku użyciach były do wyrzucenia, szklane wytrzymały od kilku miesięcy do roku czasu. Jedynie metalowe były nie do zdarcia, ale ze względu na ich niszczycielskie właściwości trzymam się od nich z daleka;)

Podczas piłowania paznokci nie tworzą się zadziorki, łatwo wykonać nim drobne poprawki.  Mam delikatne, miękkie paznokcie i jest to jeden z nielicznych pilniczków, który ich nie niszczy. 
Dla mnie jest to pilnik ideał i mam nadzieję, że jeszcze długo mi posłuży:) Z czystym sumieniem mogę go Wam polecić!

Dajcie znać jakich pilniczków używacie:).
 Może znacie pilniki, które są równie wytrzymałe jak mój laserowy? Koniecznie napiszcie!:)

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności