Brokatowy piasek od Wibo

by Agata

 I ja skusiłam się na piaskowy lakier Wibo. Nie mogło być inaczej, po tym jak obejrzałam i przeczytałam pokaźną porcję recenzji na ich temat. 

Mowa oczywiście o serii lakierów WOW glamour sand dających efekt brokatowego piasku.  Oprócz nich, w ofercie Wibo dostępne są również piaski matowe – na nie pewnie też się jeszcze skuszę.  

Czaiłam się na odcień nr 1 ze szmaragdowymi drobinkami, ale niestety w moim Rossmanie już ich nie było – może innym razem na nie trafię. Ostatecznie wzięłam numerek 4- który posiada wielokolorowe drobinki brokatu i czarną bazę i myślę, że był to dobry wybór.

 Lakier jest przepiękny. Drobinek jest naprawdę mnóstwo, a paznokcie mienią się zarówno różowymi, turkusowymi jak i szmaragdowymi kolorami. Ciężko uchwycić na zdjęciach ten efekt – na żywo lakier prezentuje się znacznie lepiej 😉

Dobre krycie to kolejna zaleta lakieru. Jedna warstwa wystarczy do uzyskania jednolitego koloru na paznokciach.  Pędzelek jest wygodny w użyciu, a aplikacja bezproblemowa.

Jeśli chodzi o trwałość to trochę się zawiodłam. Byłam pewna, że brokatowy lakier wytrzyma na moim paznokciach dobre 5 dni – niestety nic z tych rzeczy. Po dwóch dniach wytarły się końcówki, a trzeciego dnia pojawiły odpryski – ciut słabo. Druga sprawa to wygląd lakieru po tych kilku dniach- brokatowe drobinki przestały się mienić, a lakier najzwyczajniej w świecie stracił swój urok i wyglądał jak przybrudzony. Najgorzej było po nakładaniu podkładu (w przypadku, gdy nakładamy go palcami) – trochę czasu zajmuje doprowadzanie paznokci do stanu wizualnie znośnego. 
Oczywiście możemy nałożyć kolejną warstwę lakieru i cieszyć się brokatowymi drobinkami na nowo 😉

 A tak prezentuje się na paznokciach:

Efekt jaki daje na paznokciach bardzo mi się podoba i przymknę oko na nieurywającą tyłka trwałość 😉

A jak Wam podobają się piaski od Wibo? 
Który numerek macie/polecacie? 🙂

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności