Ulubiony eyeliner w pisaku

by Agata


To mój hit ostatnich tygodni. Eyeliner w pisaku L’oreal był częścią zestawu, który dostałam na gwiazdkę. Wtedy, bardzo ucieszyłam się z maskary, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, że to eyeliner będzie główną gwiazdą tego świątecznego zestawu.

Odkąd zaczęłam używać eyelinera w żelu (Wibo) byłam pewna, że żaden pisak nie zagwarantuje mi narysowania precyzyjnej kreski. Nic bardziej mylnego!

Za pomocą tego eyelinera możemy wyczarować na oku kreskę jaka tylko się nam zamarzy. Jest naprawdę świetny i przebił wszystkie eyelinery jakie do tej pory miałam.

I najważniejsze – jestem nim w stanie narysować równą kreskę nawet rano, gdy jestem jeszcze bardzo zaspana (z innymi eyelinerami bywało różnie…)

Pisak bardzo dobrze leży w dłoni – to przede wszystkim zasługa gumowej nakładki (podobnej do tej, którą możemy znaleźć w długopisach, czy automatycznych ołówkach). Końcówka jest wykonana w taki sposób, że w zależności od ułożenia eyelinera w dłoni narysujemy nim zarówno cieniutką kreseczkę tuż przy linii rzęs, jak i całkiem grubą krechę.

Czerń jest bardzo intensywna, dzięki czemu nie musimy poprawiać kilkakrotnie namalowanej linii, aby uzyskać stuprocentowe krycie.
Eyeliner mimo, że nie jest wodoodporny, jest naprawdę trwały. W prawdzie nie testowałam go w warunkach ekstremalnych, ale łzy pojawiające się przez wiatr wiejący w oczy oraz deszcz nie spowodowały rozmazania kreski (co często zdarzało mi się przy innych eyelinerach).
Demakijaż jest bezproblemowy (używam wody bławatkowej YR).

Cena: około 30 zł.

Jakich eyelinerów używacie? Może znacie jakieś pisaki godne polecenia? 🙂

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności