Delikatny, dziewczęcy róż od Joko

by Agata

Róż to jeden z tych kolorów, które mogłabym nosić na paznokciach non stop. Począwszy od rozbielonego, delikatnego, pudrowego różu, poprzez pastelowe odcienie, aż po mocny neonowy kolor. Dzisiaj wariant bez szaleństw – little princes to spokojny i dziewczęcy odcień z delikatnym perłowym wykończeniem. 


Little princes* o numerze 124 należy do kolekcji winylowych lakierów Find Your Color od Joko. Cała kolekcja jest naprawdę bardzo udana, kolory są intensywne i trwałe, a aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi bardzo przyjemna. 

Jeśli jesteście zainteresowane innymi lakierami Joko zerknijcie na poprzednie recenzje:  Berbers Blue oraz Nude Elegance.

Little princes do pełnego krycia potrzebuje dwóch warstw. Tak jak wspominałam, lakier ma delikatne perłowe wykończenie. Aplikacja jest bardzo przyjemna, dwa pociągnięcia pędzla wystarczą do pomalowania całej płytki paznokcia. 
Trwałość również na plus – lakier na paznokciach wytrzyma spokojnie kilka dni. 

Tak się zastanawiam, czy aby na pewno lakier miał nazywać się princes, a nie princess i ostatnie s omyłkowo zostało zjedzone 🙂


Jak Wam się podoba ten różowy, nieco słodki kolor?*lakier otrzymany w ramach współpracy z marką Joko

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności