Maybe is love? Czerwień od Joko

by Agata
Czerwień na paznokciach. To oprócz szalika i rękawiczek, mój kolejny must have na jesień. Na ustach czerwone szminki noszę sporadycznie, nadrabiam za to czerwienią na paznokciach. 
Lubię ją łączyć ze złotymi drobinkami. Tworzą razem naprawdę udany, ponadczasowy, elegancki duet. 
Aby jednak nie zrobiło się zbyt świątecznie (w końcu złoto i czerwień to gwiazdkowe atrybuty), poprzestałam na ozłoceniu tylko serdecznych paznokci.  

Maybe is love  (nr 116) od Joko* to piękna, głęboka czerwień. Na paznokciach wygląda naprawdę ślicznie. Połączyłam ją z glitterem Sensique (gold ribbon) zawierającym złote drobinki. Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po ten duet.

Lakiery Joko uwielbiam przede wszystkim za szeroki pędzelek, który znacznie ułatwia mi aplikację, oraz za intensywność koloru. Tak naprawdę wystarczy jedna warstwa do pełnego krycia! Z trwałością mogłoby być ciut lepiej – po 2 dniach pojawiają się odpryski. Maybe is love pochodzi z dobrze mi znanej serii lakierów Find Your color. Latem na moich paznokciach bardzo często gościła dziewczęca Little princess z tej kolekcji.  Cała seria ma naprawdę świetną kolorystykę- jestem pewna, że każda z Was znalazłaby tam kolor dla siebie. Ja chętnie powiększyłabym swoją kolekcję lakierów o  jakiś śliwkowy, fioletowy kolor 🙂
Maybe is love? Oj nie maybe, ja jestem absolutnie zakochana w kolorze tego lakieru!

Znacie lakiery Joko? Lubicie? 🙂 
Jakie kolory jesienią królują u Was na paznokciach?

*produkt otrzymany do przetestowania

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności