Film na piątek: Zaginiona dziewczyna

by Agata

Po serii komediowych piątków, czas na jakiś dobry thriller. Jeśli lubicie filmy trzymające w napięciu koniecznie zerknijcie też na Połączenie z Halle Berry. A na dzisiaj mam dla Was film o przewrotnej, płatającej figle fabule, z niespodziewanymi zwrotami akcji i zaskakującym zakończeniem.

Przyznaję – książki nie czytałam, a do obejrzenia filmu skusił mnie grający tam Ben Affleck. Mimo przypadkowego wyboru, film wbił mnie w fotel na ponad dwie godziny.

foto: filmweb.pl

Zaginiona dziewczyna

Amy i Nick – z pozoru szczęśliwe małżeństwo, które obchodzić będzie piątą rocznicę ślubu. Kobieta w dzień rocznicy znika bez śladu. Prowadzone śledztwo wskazuje, że Amy została zamordowana, a głównym podejrzanym zostaje jej mąż. Relacja wydarzeń opisywana przez Nicka przeplatana jest zapiskami z pamiętnika Amy. 
Fabuła jest naprawdę mocno poplątana i gdy już prawie, prawie odkrywamy co się stało z Amy, następuje całkowity zwrot akcji i w zasadzie znów nie wiemy nic. Odkrywając kolejne karty układanki okazuje się, że Amy wcale nie jest taka idealna za jaką ją wszyscy mają, a Nick też święty nie jest. Więcej Wam nie zdradzę, sami zobaczcie! Przyszykujcie się na nagłe zwroty akcji i napiętą atmosferę praktycznie do samego końca filmu.
Oglądałyście? Jakie thrillery polecacie?

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności