Maybelline Go Extreme i Mega Plush – jak się sprawdziły?

by Agata
Żółty klasyk Colossal volum od Maybelline to jeden z moich ulubionych tuszów. Zawsze, prędzej czy później, po mniej lub bardziej udanych eksperymentach do niego wracam. To mój pewniak – intensywna czerń, dobre pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz brak obsypywania się tuszu. 

W ofercie Maybelline pojawiło się ostatnio sporo unowocześnionych wersji tego żółtego klasyka. Ja skusiłam się na maskary Colossal Volum` Go Extreme! Leather Black oraz Mega Plush Volum’ Expres. Jak się sprawdziły? Czy okazały się lepsze od standardowej wersji?


No,  niestety nie.
Według producenta Mega Plush  ma postać żelu- musu, a delikatna formuła tuszu ma dbać o nasze rzęsy nadając im mega objętość. Elastyczna szczoteczka ma ułatwić precyzyjne nałożenie tuszu. Brzmi fajnie. Jak jest w praktyce? No, niestety złamana, ruszająca się szczoteczka jest strasznie irytująca i na pewno nie pomaga w nakładaniu tuszu. 

Kolejny minus – maskara w prawdzie jest czarna, ale do intensywnej czerni jednak jej daleko. Pogrubienie? No kurczę, gdzie jest ta obiecywana mega objętość? Tusz delikatnie muska rzęsy dając naprawdę ledwo zauważalny efekt. Przy próbie nałożenia kilku warstw, rzęsy zaczynają się sklejać tworząc pajęcze nóżki. No cóż, Mega Plush moim ulubieńcem na pewno nie zostanie.

Go Extreme! byłby naprawdę fajnym tuszem, gdyby nie jedno ale. Czerń jest intensywna, pogrubienie całkiem niezłe, szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy, a tusz się nie obsypuje. Niestety po kilku godzinach od aplikacji, maskara odbija się na górnej powiece. 

Mając dość eksperymentów (przynajmniej na jakiś czas) wracam do mojego żółtego pewniaka. Przynajmniej mam pewność, że mnie nie zawiedzie 🙂

A niżej możecie zobaczyć jak tusze prezentowały się na rzęsach. Aby uzyskać efekt zbliżony do jednej warstwy Go Extreme! musiałam nałożyć aż trzy warstwy Mega Plush:

Znacie te maskary? Co o nich myślicie? 🙂

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności