Film na piątek: Szef

by Agata

Były thrillery, były komedie i horrory. Tym razem będzie kulinarnie. 

Uwielbiam filmy z gotowaniem w tle, więc nie mogło zabraknąć takiej pozycji w filmowym piątku. 
Jeśli podobnie jak ja lubicie lekkie komedie ze sporą porcją pysznego jedzenia w tle, to zróbcie sobie chrupiące tosty z ciągnącym się serem i aromatyczną szynką, rozsiądźcie się wygodnie na kanapie i zabierzcie się za oglądanie Szefa.

 

Szef

foto: filmweb.pl

Utalentowany szef kuchni Carl, po spięciu z krytykiem kulinarnym i właścicielem restauracji, w której gotuje, rzuca pracę i postanawia rozkręcić własny biznes. Porzuca wyrafinowane, restauracyjne dania na rzecz szybkich przekąsek – zapiekanych kanapek i grillowanego mięsa w towarzystwie ketchupu, serwowanych za kilka dolców. Kupuje obdrapaną przyczepę, urządza w niej swoją budkę z jedzeniem i rusza w trasę po Stanach. 
Carl nie tylko zyskuje ogromną popularność i rzeszę fanów serwowanych w food trucku kubańskich kanapek, ale również odbudowuje więź z synem i układa swoje życie osobiste. 
Przed oglądaniem, polecam zaopatrzyć się w solidna porcję jakiegoś smacznego jedzonka, bo inaczej podczas filmu zacznie burczeć Wam w brzuchu 🙂 

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności