Lakier Maybelline Super Stay 7 days

W swoich zbiorach mam sporo lakierów, ale większość z nich niestety trwałością nie grzeszy. Najtrwalsze z nich utrzymują się na moich paznokciach do pięciu dni, ale większość odpryskuje już drugiego dnia po nałożeniu.

Poszukiwałam trwałego lakieru, którego bez problemów zmyję zwykłym zmywaczem (hybrydy niestety dość mocno osłabiły moje paznokcie) w jakimś letnim, żywym kolorze. Lakier Maybelline Super Stay 7 days Gel Nail Color spełnił wszystkie te kryteria!


trwałość

Na zakup lakieru Maybelline Super Stay 7 days zdecydowałam się przede wszystkim ze względu na obiecywaną przez producenta super trwałość. Lakier na paznokciach ma się utrzymywać do 7 dni i tak właśnie jest. Po czterech dniach noszenia lekko ścierają się końcówki, a odpryski pojawiają się dwa dni później. To najlepszy wynik ze wszystkich testowanych przeze mnie lakierów. Lakier Maybelline przebił trwałością lakiery Flormar i lakiery Inglota (do 5 dni bez odprysków).

aplikacja i krycie

Lakier posiada spory, szeroki pędzelek. Wystarczy jedno pociągnięcie i praktycznie cała płytka paznokcia jest pomalowana. Lubię takie rozwiązania. Lakier wysycha dość szybko, a do uzyskania pełnego krycia potrzeba dwóch warstw.

kolor

Bubble gum to czysty, żywy róż o kremowym wykończeniu i pięknym połysku. Kolor idealny do letnich stylizacji! 

cena

W drogeriach stacjonarnych lakiery z serii Super Stay 7 days kupicie za około 19 zł. Jeśli zdecydujecie się na zakup, przejrzyjcie oferty sklepów internetowych i allegro, ceny tych lakierów zaczynają się już od 5 zł. Ja bubble gum kupiłam korzystając z rossmanowskiej promocji 40% – żałuję, że nie wzięłam innych kolorów!

Znacie te lakiery? 🙂

Jeśli lubicie różowe lakiery zerknijcie też na recenzję lakieru JOKO Little princess

Zobacz również: