Szminka Golden Rose z serii Velvet Matte

by Agata

Mam ją! Matową szminkę o naturalnym, ale wyrazistym odcieniu. Taką, która twardo utrzymuje się na ustach po kilka godzin, nie zbiera się w załamaniach, nie tworzy nieestetycznych plam i nie wysusza ust. Mowa o Velvet Matte od Golden Rose

Szminki z tej serii mam dwie – czerwień wpadającą w pomarańcz (nr 24) i śliczny koralowy róż (nr 9). Z obu jestem bardzo zadowolona, ale o wiele częściej sięgam po dziewiątkę. Na ustach daje bardziej naturalny efekt i świetnie sprawdza się do codziennego makijażu.

Przyznaję, makijaż ust zawsze traktowałam trochę po macoszemu. Zwykle skupiam się na oczach, na usta nakładając tylko ochronną, bezbarwną pomadkę. Lato jest jednak tą porą roku, w której chętniej sięgam szminki i bawię się kolorami.

Na co dzień często sięgam po szminkę KOBO tangerine rose, a na wieczorne wyjścia wybieram intensywną fuksję NYX. Przez ostatnie tygodnie to jednak właśnie szminkę Golden Rose używałam najczęściej.
Według zapewnień producenta, szminki z serii Velvet Matte mają długo utrzymywać się na ustach, idealnie się rozprowadzać, a dzięki zawartości składników nawilżających mają również posiadać właściwości odżywcze.
Z tym odżywieniem ust bym polemizowała, ale faktem jest że szminka nie wysusza ust. Aplikacja jest bardzo przyjemna, szminka z łatwością sunie po ustach, nadając im wyrazisty kolor. Nie jest to typowy, płaski mat, a lekko aksamitne wykończenie.
Trwałość? U mnie około 4-5 godzin. Po tym czasie, kolor w prawdzie jest nadal widoczny, ale konieczne jest jego odświeżenie.
Gama kolorystyczna jest naprawdę bogata, w serii Velvet Matte znajdziemy aż 27 kolorów. Jestem pewna, że każdy znajdzie tam odcień dla siebie.
Szminki kosztują około 12 zł (4,2 g)

Znacie tę serię szminek? Lubicie? 🙂

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności