W świątecznym nastroju

Z radością wyszłam z pracy, wsiadłam do auta zapakowanego prezentami i pomknęłam do domu na Święta. Czas spędzony w samochodzie umilały świąteczne przeboje i nawet czające się za każdym zakrętem korki nie były w stanie popsuć mi dobrego nastroju.

W tym całym świątecznym zamieszaniu zapomniałam, że obiecałam pokazać Wam trochę naszych świątecznych dekoracji. Tym samym nadrabiam zaległości i wylogowuję się z internetu na kilka najbliższych dni.

Zamiast niego będą planszówki, spacery i wspólne oglądanie filmów. Już nie mogę się doczekać!

Ośnieżone szyszki

Ośnieżone szyszki, czyli ekspresowy sposób na fajną dekorację do mieszkania. Potrzebujemy oczywiście szyszek i sztucznego śniegu w spreju. Świetnie prezentują się w szklanych naczyniach 🙂

Choinka


Choinka wyjątkowa, bo pierwsza w naszym mieszkaniu. W związku z tym, że Święta spędzamy u rodziny, choinkę kupiliśmy już w połowie grudnia, aby zdążyć się nią nacieszyć. Mam nadzieję, że po powrocie do domu nie zastaniemy suchych, gołych gałązek 😉

Irga


“Poproszę tę yyy..gałązkę z czerwonymi kuleczkami” – powiedziałam w kwiaciarni i w ten właśnie sposób dowiedziałam się, że to irga. Świetnie prezentuje się solo w wazonie, ale myślę, że dobrze sprawdzi się również jako dodatek do świątecznych stroików i wieńców.

Świąteczne drobiazgi


Nic nie poradzę na to, że uwielbiam te wszystkie świąteczne duperele. Rozsądek powstrzymał mnie przed zakupem naczyń ze świątecznej serii w Home&You, ale już takim małym drobiazgom nie mogłam się oprzeć. Cieszą oko i nadają świątecznego klimatu w mieszkaniu.

 

Chciałabym Wam życzyć spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie.
Wieczorów pełnych serdecznych uśmiechów i przyjemnego dla ucha gwaru rozmów.
Abyście przez te kilka dni wypoczęły, nigdzie już nie goniły
 i spędziły ten czas tak jak tylko sobie wymarzycie!

Zobacz również: