Inglot konturówka do brwi w żelu

by Agata

Przetestowałam sporo produktów do stylizacji brwi, począwszy od kredek, przez cienie, na woskach kończąc. Z wszystkich kosmetyków, najbardziej polubiłam kasetkę z E.L.F. eyebrow kit zawierającą żelowy, brązowy wosk. Jednak po zużyciu dwóch opakowań, postanowiłam poszukać bardziej dostępnego w Polsce odpowiednika. Tak właśnie trafiłam na konturówkę do brwi w żelu od Inglota.

Paleta kolorystyczna

Żel do brwi dostępny jest w aż 12 kolorach, wiec jestem pewna, że każda z Was znajdzie odcień dla siebie. W palecie kolorystycznej znajdziemy szarości oraz brązy o różnej intensywności, w ciepłych i chłodnych tonach.  Ja wybrałam numer 11. Jest to jeden z najjaśniejszych chłodnych brązów dostępnych w ofercie.

Opakowanie i aplikacja

Pomada znajduje się w estetycznym słoiczku o pojemności 2 gramów. Na brwi nakładam ją niewielkim, skośnym pędzelkiem. Żel bardzo dobrze rozprowadza się na brwiach, nie skleja ich. Efekt jaki chcemy uzyskać z łatwością możemy stopniować, w zależności, czy nałożymy go więcej, czy tylko muśniemy nim brwi  Po chwili od aplikacji żel zasycha i jest praktycznie nie do zdarcia.

Wydajność i cena

Żel jest mega wydajny. Ja ze swojego korzystam od dwóch miesięcy, a zużycie jest naprawdę niewielkie. Sądzę, że taki 2-gramowy słoiczek spokojnie wystarczy za około roku codziennego stosowania. Koszt żelu to 37 zł, a przy takiej wydajności to naprawdę niewiele.

Znacie ten produkt? Czego używacie do stylizacji brwi?

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności