W moim obiektywie (14)

by Agata

Wreszcie zrobiło się ciepło! Uwielbiam kwiecień, bo właśnie wtedy wszystko budzi się do życia, dni robią się coraz cieplejsze, a słońce zachodzi dopiero około dwudziestej. Korzystając z ładnej pogody, zrobiliśmy sobie wycieczkę na Kaszuby. Spakowaliśmy aparat, uruchomiliśmy gpsa i po dobrej godzinie drogi byliśmy na miejscu.

Wdzydze Kiszewskie


W muzeum etnograficznym we Wdzydzach byłam raz, przy okazji szkolnej wycieczki z podstawówki. Czyli dobre 20 lat temu! Pogoda dopisywała, więc liczyłam na zrobienie sporej ilości zdjęć. Niestety na miejscu okazało się, że aparat owszem wzięliśmy, ale bez baterii…musiałam więc zadowolić się smartfonową jakością fotek 😉

Parowozownia

Przy okazji wizyty we Wdzydzach wpadliśmy też do muzeum kolejnictwa w Kościerzynie. W nim również byłam kilkanaście lat temu. Muzeum to polecam przede wszystkim panom. Ja nie pałam jakimś wielkim zainteresowaniem to starych pociągów, ale M. był zachwycony.

Klif w Jastrzębiej

Jak już jesteśmy przy wycieczkach, to pokażę Wam również kilka zdjęć z Jastrzębiej Góry, którą odwiedziliśmy podczas Świąt. Poza sezonem to zupełnie inne miasteczko. Bez tłumów przewalających się turystów, budek z lodami i pamiątkami. Trochę wymarłe, ale nadal bardzo urokliwe, z mnóstwem kwitnących krokusów!


A jak Wam minęły te pierwsze ciepłe dni? 🙂

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności