Golden Rose Velvet Matte – pomarańczowa czerwień

by Agata

Szminki Velvet Matte to mój niezmienny hit już od przeszło roku. Uwielbiam matowe usta i żałuję ogromnie, że nie odkryłam tych szminek wcześniej. Seria Velvet Matt to piękny efekt na ustach i świetna trwałość, co w połączeniu z niewielką ceną, daje produkt niemalże idealny.

Velvet Matte nr 24 od Golden Rose, to piękny miks czerwieni z pomarańczem o matowym, aksamitnym wykończeniu. Szminka nie wysusza ust i bez problemu się ją aplikuje. Duży plus za trwałość. Na ustach utrzymuje się dobre kilka godzin, nie zbiera się w załamaniach ust i równomiernie znika.

Nosząc ją na ustach nie muszę martwić się, że rozmaże się podczas jedzenia, odbije na zębach, czy pozostawi po sobie nieestetyczne plamy. Do zalet mogę dopisać również świetną pigmentację, przystępną cenę i ładne opakowanie.

Plus dla Golden Rose za bogatą gamę kolorystyczną. Seria Velvet Matte to aż 27 odcieni szminek! Ja, oprócz 24ki posiadam jeszcze numer 9 i numer 17, wszystkie mogę śmiało polecić.

Jedyny minusik za to, że szminka podkreśli nam wszystkie suche skórki na ustach, więc przed aplikacją polecam zrobić peeling i nie zapominać o codziennej pielęgnacji. Na nawilżonych ustach szminka prezentuje się sto razy lepiej 🙂

Cena: 11,90 zł (4,2 g)

Jeśli szukacie matowych szminek, koniecznie zerknijcie na ofertę Golden Rose, jestem pewna, że nie będziecie zawiedzione!A może znacie Velvet Matte? Macie swoje ulubione kolory?

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności