Co się stało z Aprils blog?

by Agata

 

Hej! To nadal ja, Agata. Serdecznie witam Was na blogu Slow Your Beauty – Piękno bez pośpiechu. Ekscytuję się jakbym witała gości w nowym domu i rzeczywiście trochę tak jest. Wyprowadziłam się z bloggera, zmieniłam adres i przeniosłam się tutaj.

Przede wszystkim, gorąco Was przepraszam, że musiałyście tyle na mnie czekać. Ponad miesiąc bez wpisów było niezłą próbą cierpliwości z mojej strony. Ale, jak to z przeprowadzkami bywa, zwykle zajmują więcej czasu niż zakładamy. Zresztą, urządzanie nadal trwa! Gdybym miała czekać, aż dopnę wszystko na ostatni guzik, to pewnie witałabym się tutaj z Wami dopiero za miesiąc…albo dwa.

Ale! Wracając do tytułowego pytania, co się stało z April’s blog?  Już jakiś czas temu szeroka tematyka lifestylowa zaczęła mnie męczyć, a mnogość tematów, które poruszałam na blogu coraz bardziej przytłaczała.  Od kilku miesięcy kiełkowała mi w głowie myśl, żeby zacząć od nowa. Z nazwą, która nie będzie wymyślona przypadkiem, z przemyślaną, dużo węższą tematyką i świeżymi pomysłami. Lubię to uczucie świeżego startu, odcinając się od rzeczy grubą kreską i zaczynając wszystko od nowa, z czystą kartą. Dlatego zmiana nazwy oraz uporządkowanie i wyselekcjonowanie treści było nieuniknione. Podjęcie decyzji „co dalej” nie było łatwe, ale z patrząc z perspektywy czasu – nie żałuję. Teraz czuję, że to miejsce jest całkowicie moje!  Wpisy z Aprils blog, które pasowały do obranego kierunku bloga oczywiście zostały przeniesione tutaj. Żal byłoby je wszystkie stracić!

Co znajdziecie na Slow Your Beauty?

Wpisy oscylować będą wokół trzech głównych tematów – Piękniej, Zdrowiej, Wolniej. To tematyka, która aktualnie najbardziej mnie interesuje. Sama staram się żyć zdrowo, aktywnie i bez pośpiechu. Chciałabym również Was do tego zachęcić.

Kategoria Piękniej to m.in. recenzje stosowanych przeze mnie kosmetyków (przede wszystkim dobrej jakości produkty rodzimych marek, również eko), wskazówki dotyczące świadomej pielęgnacji i przepisy na kosmetyki DIY.

Kategoria Zdrowiej to wpisy o zdrowym odżywianiu i codziennej aktywności fizycznej oraz przepisy na zdrowe, smaczne i nieskomplikowane dania i przekąski.

Kategoria Wolniej  to ulotne chwile uchwycone na fotografiach, wpisy o celebrowaniu codzienności i pozytywnym podejściu do życia. Tutaj również dzielę się przeczytanymi książkami, obejrzanymi serialami i wrażeniami z podróży.

Mam nadzieję, że miło spędzimy razem czas!

 

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności