W moim obiektywie (21) – Świątecznie

by Agata

Mam nadzieję, że świąteczny czas upływa Wam nieśpiesznie, w dobrym nastroju i w miłym towarzystwie. Niezależnie od tego, czy postanowiłyście spędzić te dni z rodziną, wyjechałyście na wycieczkę, czy zaszyłyście się w swoich czterech kątach. Zwolnijcie na chwilę tempo, odpocznijcie od codziennych obowiązków i odłóżcie chociaż do jutra te wszystkie pilne sprawy do załatwienia.

dekoracje wielkanocne

Nasza Wielkanoc w tym roku jest podwójnie wyjątkowa. Przede wszystkim, spędzamy ją po raz pierwszy w powiększonym gronie, z naszym 8-miesięcznym Maluszkiem. Po raz pierwszy też organizowaliśmy Święta u siebie i tym razem to nasi rodzice przyjechali do nas, a nie odwrotnie.

Wczoraj było rodzinnie, gwarno i wesoło, a dzisiaj już tylko odpoczywamy. Korzystając ze słonecznej pogody wybraliśmy się na spacer po Parku Oliwskim, a wieczorem pewnie obejrzymy jakiś film i zjemy kolejny kawałek drożdżowej babki (bo kto nam zabroni?).

dekoracje wielkanocne

Życzę Wam spokojnego, pogodnego popołudnia i naładowania akumulatorów na nadchodzący tydzień. A ja idę budzić moich chłopaków i ruszamy na kolejny spacer, póki jeszcze świeci słońce!

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności