Idzie nowe! Mój fotograficzny projekt

by Agata

Jesień. Szeleszczące liście pod stopami, wirujące kolorowe parasole, stukający o szyby deszcz. Chłód przenikający gołe jeszcze kostki i wiatr łapany do kaptura. Tegoroczna jesień, tak inna od tej z zeszłego roku. W domu uśmiechem zaraża mój prawie 4-miesięczny maluch, który rośnie zdecydowanie zbyt szybko. A my, by się nie zarazić, na dworze skrywamy twarze pod maskami. Oj, dziwna ta jesień. I może nie jest to najlepszy czas na szukanie własnej drogi i próbowanie swoich sił w czymś nowym. Nie zastanawiając się za wiele działam- zanim stracę pewność i odwagę.  Wreszcie pomysł, który wcześniej był tylko odległym marzeniem, przeradzam w coś namacalnego, realnego, mojego.

Fotografia.

Spokojnie, oszczędzę Ci snucia historii z mojego życia. Powiem po prostu, że sporo czasu zajęło mi odkrycie, że fotografia to nie tylko przelotna znajomość, a miłość na całe życie, którą chcę dzielić się z innymi. Ale już wiem i dlatego jestem tu gdzie jestem.

Zapraszam na:

Agata Suchwałko Fotografia

agatasuchwalkofotografia

agata suchwałko fotografia rodzinna&produktowa lifestyle

Nie dla mnie fotografia studyjna, z tłem udającym prawdziwe życie. Nie lubię pozowania i uśmiechania się na “trzy cztery”, więc nie u mnie te numery. Zabiorę Cię za to do lasu, nad morze, na łąkę. Będziesz zbierać liście, szyszki i muszelki, wypatrywać ptaków w konarach drzew i biegać po mokrym piasku. Zrobimy piknik na leśnej polanie, z czytaniem ulubionych książek i planszówkami. Z dziećmi będziesz bawić się w chowanego i berka, a z mężem spacerować, trzymając się za ręce. Obiecuję, nie poczujesz, że jesteś na sesji zdjęciowej. Naturalna fotografia lifestyle to coś co czuję całym sercem i głęboko wierzę, że takie niewymuszone kadry, z prawdziwymi emocjami będą dużo cenniejsze niż pieczołowicie przygotowana foto-scenka.

Poza fotografią rodzinną, wykonuję też zdjęcia produktowe na zamówienie. Tutaj mój blog jest najlepszym portfolio, bo przez lata całkiem nieźle wyspecjalizowałam się w tej dziedzinie. Jeśli więc potrzebujesz zdjęć swoich produktów na Instagram lub stronę www, z przyjemnością je dla Ciebie wykonam. W kobiecym, lifestylowym klimacie. W towarzystwie roślin, kawy czy drobnych dodatków. Będzie lekko, delikatnie i naturalnie.

Na moje fotograficzne potrzeby stworzyłam nowy profil na Instagramie @suchwalkofotografia i uruchomiłam stronę na FB. Zajrzyj jeśli jesteś mamą, bo piszę nie tylko o fotografii, ale też o macierzyństwie.

A co ze Slow Your Beauty? Zostaje oczywiście. Na razie nieco z boku, ale na pewno znajdę sposób, by pogodzić te dwie rzeczy. Wpisy pewnie będą pojawiały się rzadziej, przynajmniej teraz, gdy całe siły kieruję w rozwój mojej fotograficznej działalności. Do zobaczenia zatem! Tutaj lub… na sesji!

Zobacz również:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności