Zacznij tutaj

by Agata

Cześć!

Mam na imię Agata i jestem autorką bloga SlowYourLife.pl. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy to miejsce jest dla Ciebie!

SlowYourLife.pl to blog o zdrowym, kobiecym stylu życia, w rytmie slow, bez pośpiechu. Zachęcam do zadbania o siebie poprzez świadomą pielęgnację, zdrową dietę, codzienną porcję ruchu i pozytywne myślenie.

Znajdziesz tutaj recenzje kosmetyczne i porady pielęgnacyjne, przepisy kulinarne, wpisy o zdrowiu, celebrowaniu codzienności i życiu bez pośpiechu.

Treści blogowe oscylują wokół trzech głównych kategorii:

Kategoria Piękniej to m.in. recenzje stosowanych przeze mnie kosmetyków (przede wszystkim dobrej jakości produkty rodzimych marek, również eko), wskazówki dotyczące świadomej pielęgnacji i przepisy na kosmetyki DIY.

Na kategorię Zdrowiej składają się wpisy o zdrowym odżywianiu i codziennej aktywności fizycznej oraz przepisy na zdrowe, smaczne i nieskomplikowane dania i przekąski.

Kategoria Wolniej  to ulotne chwile uchwycone na fotografiach, wpisy o celebrowaniu codzienności i pozytywnym podejściu do życia. Tutaj również dzielę się przeczytanymi książkami, obejrzanymi serialami i wrażeniami z podróży.

Chcesz poznać mnie bliżej?

Zajrzyj do zakładki O mnie i odwiedź mój Instagram, na którym znajdziesz sporą porcję zdjęć z mojej codzienności.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Polityka prywatności